Tabuľový nail art / Blackboard nail art

September sa nám síce pomaly končí, no školský rok sa vlastne len začal. A tak tu mám pre vás dnes jednu školskú manikúru :)

Tabuľový nail art / Blackboard nail art

September sa nám síce pomaly končí, no školský rok sa vlastne len začal. A tak tu mám pre vás dnes jednu školskú manikúru :)

Celý mesiac som bola zaneprázdnená maľovaním pre 31DC2015, no minulý víkend som si konečne našla čas a zrealizovala jednu z dvoch "back to school" manikúr pre internetovú parfumériu El Nino.

Ako napovedá názov článku, dnes to bude manikúra inšpirovaná školskou tabuľou. Aspoň mne hneď pri spomienkach na školské časy, príde na rozum práve tmavá matná tabuľa :)It's almost the end of September but it's only beginning of the school year. So today I have for you one school - appropriate manicure :)

I was so busy with all that 31DC2015, but last weekend I found some spare time and I finally could do one of two 'back to school' manicures for El Nino perfumery.

As the title of this post suggest this manicure is inspired by a blackboard. Or chalkboard if you wish. The first thing that popped in my mind thinking about all those years in school was dark matte blackboard :)


Tabuľový nail art / Blackboard nail art

Na fotke vyššie môžete vidieť všetky laky, ktoré som na vytvorenie tohto nail artu použila - tmavý Sally Hansen Black Platinum, ružový Neon Fest, orgovánový Go Wild-er-ness, tyrkysový Roll In The Grass, zelený Green Eyed Monster a žltý Sunny Days, všetky od Rimmel a zmatňujúci nadlak Matte Me Crazy od NYC.


On the photo above you can see all the polishes I used to create this nail art - dark Sally Hansen Black Platinum, pink Neon Fest, lilac Go Wild-er-ness, turquiose Roll In The Grass, grass green Green Eyed Monster a yellow Sunny Days, all from Rimmel a matte top coat Matte Me Crazy by NYC.

Tabuľový nail art / Blackboard nail art

Manikúru som začala jednou vrstvou čierneho laku Black Out od Sally Hansen (ktorý som zabudla odfotiť!). Black Platinum má síce krásnu antracitovú farbu, no je veľmi riedky a na úplné krytie potrebujete aspoň tri vrstvy. To sa mi už zdá veľa. Preto som radšej zvolila kombo jednej vrstvy Black Out a jednej vrstvy Black Platinum.


I started this manicure with coat of black polish Black Out from Sally Hansen (I forgot to take photo of that one!). Black Platinum is lovely anthracite color but it's very sheer and for full coverage you need at least three coats. And that's too much for me. I rather went for combo of one coat of Black Out and one coat of Black Platinum.

Tabuľový nail art / Blackboard nail art

Potom som pomocou dúhových "Rimmelákov" a tenkým nail artovým štetcom namaľovala na nechty rôzne kvetinky, hviedičky, výpočty, písmenká... Jednoducho veštko, čo by som na takú tabuľu nakreslila ja :)


Then using all my rainbow-y Rimmel polishes and thin nail art brush I painted on my nails some flowers, stars, calculations, letters... Simply things I would draw on some blackboard :)

Tabuľový nail art / Blackboard nail art

Na záver som nechty prelakovala vrstvou obľúbeného rýchloschnúceho nadlaku a až po cvhíli som pridala Matte Me Crazy od NYC. Samotný zmatňujúci nadlak totiž schne dlhšie, ako som ochotná tolerovať :)

Nedávno som si kúpila zmatňujúci nadlak od Gabriella Salvete, no Matte Me Crazy od NYC sa mi pozdáva viac. Mám pocit, že "zmatňuje" o čosi lepšie ako ten od GS.


Finally I painted my nails with a layer of my favorite quick drying top coat and then with Matte Me Crazy from NYC. The matte top coat dries quite slow and I didn't want to wait that long :)

Lately I bought a matte top coat from Gabriella Salvete but it seems that matte effect of Matte Me Crazy from NYC is much better than GS's one.


Tabuľový nail art / Blackboard nail art

Výsledkom je milá a hravá manikúra. Dúfam, že sa vám bude páčiť :)


I'm very satisfied with the result. I hope you will like this manicure too :)
4 komentáre :

 1. v prvom rade všetko najlepšie k narodkám! a opäť úžasná manikúra!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak tohle nejen, ze se libilo i mym klukum, ale ten mladsi to chce rovnou nalakovat!! :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to sa teším. A chcel aby si si to nalakovala Ty, či jemu? :D

   Odstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...