31DC2015 Day 14: Flowers

Dnes tu mám pre vás včerajší článok, lebo štrnásty deň výzvy som nečakane lozila po kopcoch v Tatrách. Navyše bez poriadneho internetu... ...

31DC2015 Day 14: Flowers

Dnes tu mám pre vás včerajší článok, lebo štrnásty deň výzvy som nečakane lozila po kopcoch v Tatrách. Navyše bez poriadneho internetu...

Nechty som však mala nalakované na tému daného dňa a tou boli kvety. Rozhodla som sa pre jednoduché ružičky v troch farbách na šedom podklade.


Today I have for you a post that should be here yesterday. I was unexpectedly hiking in High Tatras that day. And without a proper Internet connection...

But my nails were done that day in theme of 14th day of #31DC2015 which was flowers. I decided to paint simple roses in three colors on gray base.


31DC2015 Day 14: Flowers

Ako základ som použila krásny svetlo sivý Paper Route od ILNP, ktorý obsahuje množstvo drobných holografických úlomkov. Bola som však ďaleko od môjho foto "štúdia" a svetelné podmienky mi však veľmi nepriali. Holo sa teda veľmi neukázalo :/ Preto vám Paper Route ešte isto ukážem :)


As a base I used very beautiful light gray Paper Route by ILNP that contains many tiny holographic particles. I was far away from my photo 'studio' and light conditions weren't really cooperative. Therefore you can't see all that holo goodness. But I will show you Paper Route next time :)

31DC2015 Day 14: Flowers

Na ružičky som použila svetlo modrý NYC Rain Drop, broskyňový Peachella od Rimmelu a ružovo fialový NYC Lincoln Square Lavender. Detaily v ružičkách som maľovala rovnalými lakmi len s pridaním kvapky bieleho laku Wild White Ways od Essence. Lístky sú namaľované zelenkavým Rimmel Green Dragon.


To paint roses I used light blue NYC Rain Drop, peach Peachella by Rimmel and pink/ purple NYC Lincoln Square Lavender. Details on roses are done with the same polishes but I added a drop of my fave white Wild White Ways by Essence. Tiny leaves I painted with light green Rimmel Green Dragon.

31DC2015 Day 14: Flowers

Toľko teda na dnes... A dnešný článok tu nájdete zajtra spolu s tým zajtrajším ;) Takto sa mi podarí dobehnúť zameškané :)


So that's all for today... And today's post will be here with that tomorrow's one :) This way I will catch up with the challenge hopefully :)
4 komentáre :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...