31DC2015 Day 09: Rainbow nails

Dúha na dúhe! :)

31DC2015 Day 09: Rainbow nails

Dúha na dúhe! :)
Vždy som veľmi obdivovala trblietavé manikúry pretreté polopriesvitnými farebnými lakmi. Dávnejšie som vám aj ukázala, ako si takéto "DIY sheer tints" namiešať. A práve tie som dnes použila na vytvorenie tejto dúhovej manikúry.Rainbow on rainbow! :) I always admired those sparkly manicures covered in colorful sheer polishes. I showed you while ago how to create those 'DIY sheer tints'. And I used them again today to create this rainbow manicure.

31DC2015 Day 09: Rainbow nails

Začala som vrstvou holografu Mega (X) od ILNP, na ktorý som naniesla vrstvu šupinkovo-holografického laku Queen od F.U.N Lacquer.

Potom som tenkým dlhým štetčekom namaľovala farebné prúžky. Laky je potrebné naniesť aspoň v troch vrstvách.

Cez to všetko som ešte pridala holografický nadlak Top Prismatic od Dance Legend, lebo holografov nikdy nie je dosť :) Na zváver som celú manikúru prelakovala rýchloschnúcim nadlakom.


I started with layer of holographic Mega (X) by ILNP and then I added layer of flakie & holo nail polish Queen by F.U.N Lacquer.Then with striping brush I painted rainbow stripes over the glitter base. I had to use at least three coats of each color.

Over all that I added a layer of my holographic top coat Top Prismatic by Dance Legend because why not to add more holo :) Finally I added a layer of quick drying top coat. 

31DC2015 Day 09: Rainbow nails

31DC2015 Day 09: Rainbow nails

Na detailoch vyššie vidíte, ako vyzerá manikúra na normálnom/ prirodzenom svetle a na priamom. Na prvej fotke viac vyniknú strieborné šupinky, na druhej všetko preráža intenzívne holo :)


On the photos above you can see details of this manicure on natural light and under direct light. On the first one the flakies are better visible and on the other one is all about the sparkle :)

31DC2015 Day 09: Rainbow nails
8 komentárov :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...