31DC2015 Day 02: Orange nails

Druhý deň #31DC2015 je venovaný oranžovej.

31DC2015 Day 02: Orange nails

Druhý deň #31DC2015 je venovaný oranžovej.
Oranžová bežne nepatrí k mojim obľúbeným farbám, no keď som videla Autumn od piCture pOlish, musela som ho mať. Autumn je "kolaboračný" lak, ktorý vytvorila Alena, autorka blogu The Polishing Life spolu s piCture pOlish.


The second day of the #31DC2015 is all about orange color. Orange is not usually my favorite color but when I saw Autumn by piCture pOlish I simply had to have it. It's a collaboration shade created by Alena - the author of The Polishing Life and piCture pOlish.

31DC2015 Day 02: Orange nails

Šťavnaté pomarančové želé s dávkou červenej a zlatými šupinkami! Instatná jeseň na nechtoch :) Veľmi rýchlo sa Autumn stal mojím favoritom medzi oranžovými lakmi a určite ho nebudem nosiť len na jeseň.


Juicy orange jelly with hint of red and gold flakies! Instant autumn on your nails :) It quickly became my favorite orange polish not only for the autumn.

31DC2015 Day 02: Orange nails

Na slnku a pri správnom osvetlení sa zrazu prebudia holografické čiastočky.


On the sun and under the right light you can see the holographic particles dancing on the nails.

31DC2015 Day 02: Orange nails

Bolo mi ľúto zakrývať túto krásu, tak som sa rozhodla pre úplne jednoduchý nail art - vzor z farebných plieškov. Najskôr som mala povyberané len zlaté a zelené, no potom mi v hlave zaznela pieseň Karma Chameleon od Culture Club, kde Boy George spieva "Loving would be easy if your colors were like my dream, red, gold and green" a tak som pridala aj červené :D


It would be shame to cover all that beauty so I decided to create a very simple nail art created with colored studs. Firstly I picked only gold and green ones but then I heard somewhere in my head Boy Gorge and Culture Club singing 'Loving would be easy if your colors were like my dream, red, gold and green' so I added the red ones too :D

31DC2015 Day 02: Orange nails

Čo vy a oranžové laky na nechty? Ste kamaráti? :) A ako sa vám páči Autumn? ;)


What about you and orange polishes? Do you like them? And what about this one? ;)
6 komentárov :

 1. Vyzerá to ako tequila sunrise :) Až mám chuť skočiť k bazénu a spraviť si drinčík!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Máš pravdu! :) Inak, napriek tomu, že má ísť o lak venovaný jeseni, pôsobí naozaj letne, šťavnato... Tiež by som si tuším skočila ku nejakému bazénu :)

   Odstrániť
 2. Nadherna kombinace barev, pripomina mi saty haremove tanecnice, no asociace jsou nevyzpytatelne:0))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nejak mi to tak samé prišlo pod ruku bez rozmýšľania... Asociácia je podľa mňa dobrá, tiež to už teraz vidím ;)

   Odstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...