Zabudnuté... / Forgotten...

Zabudnuté... / Forgotten...

Ak ide o nechty, akosi si viem spojiť udalosti s tým, čo som si nalakovala. Tieto konkrétne deň pred tým, než sme šli s drahým na Súlovské skaly. Len dátumovo som si neistá... A potom som záhadne zabudla o týchto nechtoch napísať. Pritom taká farba! Ide o Juli Rosse N8. Malinká fľaštička s neónovo ružovým obsahom s nádychom do modra a drobunkými trblietkami. Jedným slovom besná. Veľmi ťažko sa fotila a fotky som následne musela upravovať. Priznávam, na tej druhej fotke sa podobá viac realite. Faktom ale je, že neón sa nezaprie.

When I think about nails, I can connect certain nail art with certain event. These I painted day before I was with my darling on a hike to Sulovske skaly. I am not sure about the right date... But then I mysteriously forgot to write about them. Such a color! It is Juli Rosse N8. Really small bottle with neon pink content with blue undertone and tiny flecks. In one word - fierce. Really hard to capture and I had to retouch photos. I have to admit that the second picture matches reality better. But no doubt it's a real neon. 

Zabudnuté... / Forgotten...

Tento láčik som sa rozhodla spárovať s Catrice Forget-Me-Not, ktorý má rovnaký finiš. Použia som techniku "waterspotted", čo v našej reči znamená, pohárik s vodou, kvapnúť lak, postriekať odlakovačom/ liehom/ dezinfekciou na ruky aby sa vytvorili dierky a namočiť do toho prsty, ako pri mramorovaní. Potom už "len" očistiť. A zrovna "Nezábudka" z prstov nejde úplne rada. Výsledok bol ale veľmi príjemný.

I decide to pair this polish with Catrice Forget-Me-Not, that have the same finish. I used waterspotted technique, which means cup of water, drip a polish on surface, spray with remover/ alcohol/ hand sanitizer to create spots and dip the nail into it. Than you need "just" to clean up. And in this point is Forget-Me-Not really tough. But the result was really pleasing. 
4 komentáre :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...