#31DC2013 Ďen dvadsiaty šiesty - inšpirované vzorom / Day 26 - inspired by patternSedmokrásky. Vonku je tak celkom jarno a chcela som niečo dievčenské na nechtoch. Ako inšpiračný zdroj som použila jednu šatku, ktorú mám asi sto rokov. Na čiernom základe sú potlačené bielo žlté kvietky. Aby som to trošku ozvláštnila, na prstenník som namaľovala jednu trošku väčšiu.

Daisies. It's quite warm outside (and it is just January) and I wanted something girly on my nails. As an inspiration I used one of my scarves. I have this one for like hundred years. On black background there are white and yellow flowers. To make it bit more interesting I painted in my ring finger bigger one. A nejak mám tých sedmokrásiek viac, aj na prsteni :) Ten som kúpila raz davno v Prahe v Topshope.


And as you can see I have more daisies - my ring :) I bought this one long ago in Prague in Topshop.Ako základ som použila Catrice 440 I Wear My Sunglasses At Night. Nechcela som úplne obyč čiernu, táto má v sebe ružové a zelené črepinky. Potom bielym lakom som namaľovala kvetinky a žltým som im dobodkovala stredy.As a base I used Catrice 440 I Wear My Sunglasses At Night. I wanted something else than normal black, this one contains pink and green particles. Then I used white polish to draw the flowers and with yellow I made dots in the center. 
Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...