Nechty na drievku / SwatchiclesKonečne som sa k tomu dostala! Respektíve, konečne mám drevené miešatká. Tak som sa celú nedeľu zabávala lepením nechtov na drievka pomocou tavnej pištole, lakovaním a popisovaním. Ale zvládla som to. Aj som zistila to, že som sa dostala nad číslo 220. Úúúúf :D Zas som si pripomenula, aké krásne laky mám (a ja hlúpa na ne zabúdam).

Finally I did it! Well, finally I have these wooden stirrers. So I spent whole Sunday with gluing nail tips with glue gun on stirrers, painting them and marking. But I managed it. And I found out, that I have more than 220 polishes. Geez! :D And again I reminded myself that I have so many gorgeous polishes (and I am forgetting them).Teraz mám prehľad, čo všetko v zbierke mám a môžem si ľahšie vybrať, kombinovať... Aj mama to už ocenila :) Som s nimi veľmi spokojná. Ešte im musím vytvoriť nejaké pekné miestočko.

Now I have overview, what I have in my collection and I can pick easily what I want, combine... And my mum appreciated it too :) I am happy with them. I just have to make them some nice storage.Všetky farebné laky.

All color polishes.


Všetky trblietavé, praskavé nadlaky.

All glitter, cracking top coats.
Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...