#31DC2013 Ďen štrnásty - kvety / Day 14 - flowersTakže dnes... kvety! Na tento deň som sa veľmi tešila. Je to tak trochu podvádzanie, lebo to nie je skutočný nail art, niečo maľované a podobne. Ale aj tak som z týchto kvietkov vytešená. Krabičku Sally Hansen Salon Effects Real Nail Polish Strips, vzor #39 Girl Flower, som si kúpila ešte v Dánsku. A stále mi bolo ľúto ich použiť, lebo mám len jednu. Ostatné krásne vzory vtedy nemali a z týchto už viac nebolo. Kúpila som ich za smiešnu cenu oproti tomu, koľko stoja normálne. Boli zlacnené z cca 8-9 € na 3 €. Nemohla som ich tam nechať.

So today... flowers! I was so looking forward to this day. I think it's a cheating a bit, because it is not a real nail art, something hand drawn or so. But no matter what, I am so happy about these. The little box of Sally Hansen Salon Effects Real Nail Polish Strips in #39 Girl Flower I bought when I was in Denmark. And still I was waiting for the right time to use them. The rest of those lovely patterns weren't on sale then. They were really cheap, because normally they are around 8-9 € and I got them for 3 €. I couldn't resist.  


A teda keď už je ten deň kvetov v challenge, využila som ich. Aj keď len tak "na skúšku". Rozhodla som sa pre kombináciu prúžkov s lakom.

And because it is the day of flowers in the challenge, I used them. Well, tested. I decided for combo of strips and polish. Takto prúžky vyzerajú po rozbalení. V krabičke ich je šestnásť kusov. Keďže moje nechty sú pomerne krátke, bola by škoda nevyužiť ich celé. Takže som nakoniec použila iba dva celé, ktoré som rozstrihla na polovicu (šetrná som!). Aplikácia bola úplne bezproblémová, žiadne krčenie. Na ostatné nechty som použila Catrice 240 Sold Out Forever, čo je jedna z mojich úplne najobľúbenejších farieb. Veľmi bledučká mentolka. Catrice nejakým zázrakom mala pre tento názov dve verzie - tento a a tmavší mätový so zeleným shimmerom. Na záver som použila bledunko ružové kamienky. Veľmi sa mi páči táto kombinácia a bude mi ľúto ju odlakovať. A fakt škoda, že týcho vzorovaných nemali viac...

This is how the strips look like after unpacking. In the box, there are 16 pieces. Since my nails are quite short right now, I would be pity to not use the whole strip. So in the end I used two strips cut in half (thrifty me!) Application was without problems, no wrinkling. For the other nails I used Catrice 240 Sold Out Forever, which is definitely one of my most favorite colors. Very pale mint. By coincidence there are two polishes with this name. This one and the second is deeper mint green with green shimmer. Finally I added pale pink rhinestones. I am seriously in love with this manicure. And it is really pity that they didn't have more of these there...


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...